"Bycie autorytetem dla uczniów wynika z bycia CZŁOWIEKIEM. Autentyczność jest najważniejsza..."

IMG20210520171415%5B1%5D_edited.jpg

Jeśli szukają Państwo charyzmatycznego trenera z 20- letnim doświadczeniem w edukacji dzieci, młodzieży i dorosłych (ostatnie 8 na stanowisku nauczyciela konsultanta w placówce kształcenia nauczycieli), to właśnie udało się Wam  go znaleźć.

Wspieram dyrektorów szkół i nauczycieli w rozwoju kompetencji osobistych i społecznych. Prowadzę szkolenia rad pedagogicznych na terenie całej Polski - stacjonarnie lub online. Realizuję kompleksowe wspomaganie szkół – badanie potrzeb, organizowanie i prowadzenie szkoleń, ewaluacja procesu.

Mam doświadczenie w wieloletnim prowadzeniu sieci współpracy i samokształcenia dla nauczycieli i dyrektorów.

Pracuję w interdyscyplinarnych zespołach realizujących zadania na rzecz oświaty. Tworzę autorskie programy szkoleniowe dla dzieci i dorosłych.

Prowadzę indywidualne konsultacje w obszarze rozwoju osobistego, treningi, sesje coachingowe oraz terapię skoncentrowaną na rozwiązaniach.

Moim celem zawodowym jest wspieranie nauczycieli w budowaniu autorytetu w oczach uczniów i rodziców oraz podnoszenie prestiżu zawodu nauczyciela.

Ukończyłam: Filologię Polską, Pedagogikę, Coaching, Akademię Trenerów, Akademię Trenerów Biznesu, Zarządzanie Kadrami, Doradztwo Zawodowe, Organizację i zarządzanie oświatą, Kurs mediatora sądowego, Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach I I i II stopień (w procesie) i inne.

Prywatnie – jestem fanką własnych dzieci (Michaliny i Adama) i  zwierząt (buldoga Borysa i kota Krisa), podróży autem po Europie i motorów :-) 

Zapraszam do kontaktu,

Agnieszka Beśka-Zasadowska