• .
 • .
 • .
 • .
 • .
 • .
Agnieszka
Beśka-Zasadowska

608-667-444
szkolenia@optimumtraining.pl

2 Zdjęcia

 

Czy stałaś kiedyś przed lustrem, pytając się „dlaczego”? Dlaczego, pomimo tylu wydanych pieniędzy, nowej kreacji, tylu starań, nie wyglądam dobrze? Zmęczone, bez wyrazu oczy, a pod spodem cienie, przebarwienia skóry, widoczne wypryski, sine, wąskie usta…

Czy słyszałaś o „magii kolorów”? Wierz mi, kolor, w który się ubierasz ma wielką moc. Może zamienić Cię w anioła lub w starą jędzę. Podobnie jak fason źle dobrany do Twojej sylwetki, tak i kolor nieodpowiedni do pigmentu Twojej skóry, oczu, włosów, może postarzyć Cię nawet o 10 lat!

Czy wiesz, że nie w każdej bieli Ci do twarzy? Jesteś zdziwiona? A więc…

Zapraszam na analizę kolorystyczną. Poznasz swój typ urody i swoje barwy personalne. Nauczysz się za pomocą kolorów wydobywać z siebie naturalne piękno. W idealnie dobranych kolorach poczujesz się odmieniona, prawie tak jak po interwencji chirurga plastycznego. Chociaż „prawie” robi jakąś różnicę, Ty przecież chcesz być świadomą siebie kobietą. Po co więc popełniać głupie błędy?

Posiadam profesjonalny sprzęt do analizy kolorystycznej. W każdym miejscu stworzę  optymalne warunki do jej przeprowadzenia.

Do analizy wykorzystuję:

- profesjonalne lustro i oświetlenie,

- ramy kolorystyczne,

- chusty: srebrną i złotą,

- 80 chust garderobianych do 4 typów urody,

- komputerowy profesjonalny program do analizy kolorystycznej, który pozwala wygenerować dla każdej klientki 20 stron opracowania wyników jej analizy.

Ponieważ jestem niezwykle „mobilną” kobietą. analizę chętnie wykonuję w domu u klientki – Bydgoszcz i okolice. Oczywiście zabieram  ze sobą cały sprzęt.

Czas trwania – około 2,5-3 godzin.

Cena – 400 zł.

!!! ANALIZĘ KOLORYSTYCZNĄ WYKONUJE SIĘ TYLKO JEDEN RAZ W ŻYCIU!!! Nie ma potrzeby jej powtarzania.

 

 • Imię i nazwisko

  Adres email

  Temat

  Treść wiadomości

  captcha